Milí rodiče, 

v sobotu 12. září jste srdečně zváni na tradiční porubskou Sousedskou slavnost. Jde o přátelské setkání těch, kdo v Porubě žijí, podnikají a mají ji rádi. Letos se akce přesouvá s prostranství U Oblouku na Hlavní třídu, do blízkosti kruhového objezdu. 

A protože Waldorf k Porubě už několik let neodmyslitelně patří, ani letos na slavnosti nebude chybět se svými stánky, ve kterých nabídneme výrobky našich žáků a studentů, předvedeme některá řemesla, která patří do waldorfských osnov a příchozí vyzveme k zapojení se do tvorby sdíleného obrazu.

Abychom veškerou organizaci a pomoc nenechali pouze na učitelích, obracím se na vás s laskavou žádostí o výpomoc: přijďte alespoň na chvíli posedět u některého ze stánků jako dozor nebo pomoci s prodejem. 

Zapište se prosím pro tyto účely do tabulky níže. Děkujeme!

Za tým WSO
Katy Ličková, tel.: 731 227 290, e-mail: katy.lickova@gmail.com

A pro úplnost ještě přidávám pozvánku od spolu Swanky, který má letos pořádání akce na starosti.


Sousedé do akce!

Porubský hlavní kruháč se promění ve velký obývák s posezením, kde se sejdem u kávy, čaje nad klepama z Poruby.

Kdo chce porubský obývák osladit, donese domácí buchtu. Pod kruháčem nám jiní odvážní sousedé připraví kotlíkový guláš, pivo poteče od místních, další odvážní nám zahrají na struny, saxofon nebo bubínky, porubské děti nás nadchnou kreativitou na svém jarmarku výrobků a místní školy ukáží, jak zase dokáží nadchnout ve výuce děti.

Společně vytvoříme první porubský obraz a nadchneme se snímky Poruby největších patriotů. Rozpohybujeme se s provazochodci, tanečníky a atlety. Ruce můžeš zabavit při tvorbě sdíleného obrazu. Pro srdcem závodníky, možná porubské úředníky a ajťáky proběhne historicky první závod na kancelářských židlích.

A sousede, jestli chceš letošní slávu tvořit spolu s námi… nemusíš ani klepat, dveře jsou otevřené! (info@swanky.cz)!

Tak na kruháči!

Kristýna a Sandra
ze Swanky Ostrava 

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2019 Všechna práva vyhrazena

Sledujte nás: