Načítám Akce

Nadcházející události

Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Navigace pro seznam (Akce)

Listopad 2019

29
Listopad
07:40 — 11:40
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

Den otevřených dveří | WZŠ Poruba

Zveme všechny přátele waldorfské pedagogiky na tradiční Den otevřených dveří. Veškeré potřebné informace, včetně rozvrhu hodin v jednotlivých třídách, najdete na webových stránkách waldorfské základní školy. Zároveň se tímto obracíme na vás, milí rodiče, s laskavou žádostí o pomoc při distribuci letáčků.  Plakátky (A4) jsou k dispozici ve školní družině, u vychovatelky Petry Gaberové. Velice uvítáme, pokud je v rámci možností umístíte do (nejen) porubských, (nejen) ostravských mateřských škol, na základní umělecké školy i jinam, kde to uznáte za vhodné.…

30
Listopad
10:00 — 15:00
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

Adventní jarmark & bazárek oblečení

Zveme vás na tradiční adventní jarmark Přijďte se poprvé nadýchnout adventní atmosféry, vyrobit si adventní věnec nebo nakoupit milé drobnosti, které si pro vás přichystali žáci naší školy. Pokud budete chtít, můžete si spolu s dětmi zhotovit vánoční ozdoby nebo i jiné předměty v některé z dílniček. V neposlední řadě ochutnáte dobroty včetně výborné kávy ze stánku Laura Coffee. Letos chystáme novinku: bazárek s oblečením. Pokud chcete i vy přispět kousky, které už vašim dětem v šatníku neslouží, máte možnost!…

30
Listopad
13:00 — 15:00
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

„Nultý ročník“ #1 | WZŠ Poruba

Beseda s rodiči v eurytmickém sále. Učitelé & bývalí absolventi. 

Prosinec 2019

16
Prosinec
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci prosinci.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem.

Leden 2020

06
Leden
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci lednu.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem. Schůzka se koná mimořádně v pondělí – z důvodu avizovaných třídních schůzek, které proběhnou v úterý 7. ledna. 

Únor 2020

06
Únor
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci únoru.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem.

Březen 2020

12
Březen
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci březnu.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem.

Duben 2020

01
Duben
01/04/2020 13:00 — 02/04/2020 17:00
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

Zápis do 1.třídy | WZŠ Poruba

Administrativní (formální) zápis Zákonný zástupce dítěte se dostaví ve vyhlášeném termínu 1. – 2. 4. 2020 od 13.00 do 17.00 do školy (účast dítěte zde není potřebná). Vyplní a odevzdá formuláře, které budou k dispozici u zápisu. K administrativní části zápisu je potřeba přinést rodný list dítěte a svůj průkaz totožnosti. Rodiče, kteří zvažují u svého dítěte odklad školní docházky, budou kontaktovat přítomné pedagogy. K žádosti o odklad je potřeba potvrzení PPP nebo SPC a vyjádření dětského lékaře. Z nabídnutých termínů si rodič vybere datum a…

06
Duben
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci dubnu.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem. Schůzka se opět koná mimořádně v pondělí, z důvodu nadcházejících třídních schůzek v úterý 7. dubna.

+ Export Events