Načítám Akce

Minulé události

Vyhledat Akce

Event Views Navigation

Navigace pro seznam (Akce)

Page 1 of 6

Únor 2020

20
Únor
16:30 — 18:00
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

Hudba a eurytmie ve Waldorfské škole

Zveme vás na další z cyklu přednášek určených zejména rodičům budoucích prvňáčků.  Naším záměrem je napomoci jim dobře se rozhodnout, jestli waldorfská škola je přesně ten typ školy, který pro sebe a pro své dítě hledají.   Z organizačních důvodů je třeba se na přednášku předem registrovat (viz formulář níže).

Březen 2020

06
Březen
07:30 — 12:00
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

Den otevřených dveří | WZŠ Poruba

Pokud vás oslovuje waldorfská pedagogika a třeba ještě stále nejste rozhodnuti, kam zapsat své dítě, které bude zanedlouho školou povinné, přijměte pozvání do výuky na Dni otevřených dveří dne 6. března. Nejpozději v 7:40 jste vítáni u hlavního vchodu školy z ulice L. Štúra. Epochové vyučování bude pro vás přístupné od 7:50 do 9:40. Následně vás zveme na společnou besedu s pedagogy školy v 10 hodin, kde se dozvíte vše podstatné pro vaše rozhodování. Prosíme, abyste nerušili výuku pozdním příchodem…

12
Březen
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci březnu.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem.

Duben 2020

01
Duben
01/04/2020 13:00 — 02/04/2020 17:00
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

Zápis do 1.třídy | WZŠ Poruba

Administrativní (formální) zápis Zákonný zástupce dítěte se dostaví ve vyhlášeném termínu 1. – 2. 4. 2020 od 13.00 do 17.00 do školy (účast dítěte zde není potřebná). Vyplní a odevzdá formuláře, které budou k dispozici u zápisu. K administrativní části zápisu je potřeba přinést rodný list dítěte a svůj průkaz totožnosti. Rodiče, kteří zvažují u svého dítěte odklad školní docházky, budou kontaktovat přítomné pedagogy. K žádosti o odklad je potřeba potvrzení PPP nebo SPC a vyjádření dětského lékaře. Z nabídnutých termínů si rodič vybere datum a…

06
Duben
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci dubnu.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem. Schůzka se opět koná mimořádně v pondělí, z důvodu nadcházejících třídních schůzek v úterý 7. dubna.

Květen 2020

14
Květen
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci květnu.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem.

Červen 2020

01
Červen
16:30 — 18:00
@
Detail

Schůzka Spolku WSO Poruba

Srdečně vás zveme na pravidelnou schůzku Spolku WSO v měsíci červnu.  Pozvání platí zejména pro rodiče – zástupce jednotlivých tříd waldorfské základní školy, ale vítán je kdokoli, kdo má zájem aktivně se podílet na činnostech spolku a rozvíjet spolupráci mezi rodiči a učitelským kolegiem. Schůzku pořádáme v pondělí, neboť v úterý 2. června se na základní škole konají třídní schůzky.

Říjen 2021

26
Říjen
16:30 — 19:00
@ Dům kultury Poklad, Ostrava-Poruba
Detail

Udržitelný dům a jeho stavba | Erasmus+

Zveme vás na prezentaci výsledků týdenní mezinárodní spolupráce studentů našeho waldorfského lycea se studenty belgické Middelbaar Steiner school Gent (Belgie) v rámci projektu Erasmus+ na téma Udržitelný malý dům a jeho stavba V rámci prezentace zazní i přednáška a následná beseda s Diederickem Vandenbulckem – stavitelem udržitelných domů.  Akce se uskuteční v úterý 26. října v 16:30 na Malé scéně kulturního domu Poklad v Ostravě-Porubě. Podrobnosti najdete rovněž v letáčku. 

Listopad 2021

02
Listopad
17:00 — 19:00
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

Beseda pro rodiče budoucích prvňáčků #1/2021-22

Zveme vás první z cyklu přednášek v tomto školním roce určených zejména rodičům budoucích prvňáčků, ale i všem, kdo se zajímají o principy waldorfského vzdělávání.   První sedmiletí ve waldorfské škole a význam pohádek Cílem těchto přednášek je podpořit rodiče v rozhodování, zda  waldorfská škola je přesně ten typ školy, který pro sebe a pro své dítě hledají. Podrobnosti, spolu s přihlašovacím formulářem najdete zde. Letáček si můžete stáhnout (a volně šířit :-)) také zde. 

30
Listopad
17:00 — 19:00
@ Waldorfská ZŠ Poruba
Detail

Beseda pro rodiče budoucích prvňáčků #2/2021-22

Druhá z cyklu letošních přednášek pro rodiče budoucích prvňáků nese název   „Školní připravenost pohledem waldorfské pedagogiky“  Opět je na ni zván kdokoli, kdo chce lépe pochopit principy waldorfského vzdělávání.  Podrobnosti, spolu s přihlašovacím formulářem najdete zde. Letáček si můžete stáhnout (a volně šířit :-)) také zde.  

+ Export akcí