Ve čtvrtek 16. ledna se na přednášce „Waldorfská škola- Nový krok pro dítě i rodiče“ sešli v hojném počtu rodiče se zájmem o waldorfskou pedagogiku.

Ředitelka Waldorfské základní školy v Ostravě – Porubě Beata Krejzová a spolu s kolegyní Helenou Kožušníkovou rodiče provedly zajímavými tématy o waldorfském vzdělávání i s praktickými ukázkami. Rodiče si mohli na vlastní kůži vyzkoušet například jak probíhá hodina matematiky v první třídě . Rodiče také dostali odpovědi na své otázky a my doufáme, že budou mít pozitivní vliv na jejich rozhodování o tom, kam umístí svého budoucího prvňáčka.

Chtěli bychom vám velmi poděkovat za váš finanční dar ve formě dobrovolného vstupného. Tento příspěvek bude předán paní ředitelce mateřské školy Větrná a bude použit na vymalování nové třídy s waldorfskými prvky. Její slavnostní otevření by se mělo uskutečnit v září tohoto roku. Mateřská škola Větrná bude mít tedy od září otevřeny už dvě třídy s waldorfskými prvky, za což jsme velice vděční.

Jelikož zápis do 1.třídy se blíží, tak i náš cyklus přednášek pro budoucí rodiče bude dále pokračovat. Tou další v pořadí bude beseda na téma „Hudba a eurytmie ve waldorfské škole“. Uskuteční se 20. února. Jste srdečně zváni.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2019 Všechna práva vyhrazena

Sledujte nás: